نکات لباس پوشیدن افراد چاق

نکات لباس پوشیدن افراد چاق

Wednesday, Dec 31, 2014 1 نظرات

هميشه ترجيح بر اين است كه وزن اضافه را با روشهاي صحيح كنار بگذاريم و اندام متناسبي داشته باشيم اما مادامي كه براي اين كار آمادگي نداشته و اقدامي نكردهايم، نبايد فقط لباسهاي گشاد و بيشكل بپوشيم و خودمان را از خوشتيپي محروم كنيم!

1. بلوز روشن مناسب شما نيست .
وقتي بالاتنهتان چاقتر است، رنگ بلوز انتخابي شما بهتر است تيره باشد و شلوار متناسب با اندام شما هم شلوارهاي پاچهگشاد يا دامنهاي بلند است.

2. لباس گشاد ممنوع اصلا مهم نيست كه سايز شما xxxxL است يا كمتر و حتي بيشتر! لطفا طبيعي رفتار كنيد و اينقدر اصرار نداشته باشيد كه اندامتان را بپوشانيد.

3. كفشهاي بنددار نپوشيد وجود بند (نازك و پهن فرقي نميكند!) روي قوزك پا، پايين ساق پا را درشتتر و بزرگتر نشان ميدهد.

4. ژاكتها و پليورهاي بزرگ و شل نپوشيد يك پليور بزرگ شما را بزرگ و چاقتر از آنچه هستيد، نشان ميدهد.

5. رنگارنگ نپوشيد! بهتر است به جاي اينكه رنگ بلوز و شلوارتان خيلي متفاوت باشد، لباسهاي همرنگ يا رنگهاي نزديك به هم انتخاب كنيد.

6. اينقدر موهايتان را كوتاه نكنيد! باور كنيد يا نه، اندازه موها تاثير زيادي براي لاغر يا چاق نشان دادن فرد دارد.

7. بادگير و كاپشنهاي پفكي نپوشيد . شما نبايد از لباسهايي مثل جليقههاي بادگير و در كل، لباسهايي كه يك لايه اضافي دارند، استفاده كنيد.

8. گل ريز و درشت ممنوع! اگر شكم بزرگي داريد، بهتر است از انتخاب لباسهايي كه پارچه نازكي داشته يا طرحهاي درشت يا حتي گلريز دارند، بپرهيزيد

9. كيفهاي كوچك دست نگيريد . كيف دستيهاي مجلسي و كوچك، شايد زيبا و جالب باشند، اما حمل كردن آن شما را به طور نامناسبي بزرگ نشان ميدهد.

10. شلوار پارچهاي انتخاب آخرتان باشد! سعي كنيد تا حد امكان به سراغ شلوارهاي پارچهاي نرويد. بر عكس شلوارهاي جين براي شما بسيار مناسب هستند، آن هم جينهايي با رنگ تيره. سرمهاي از آن دسته رنگهايي است كه ميتواند بين افراد چاق حسابي محبوب شده و به يكي از نمادهاي خوشپوشي تبديل شود.

مقاله های مرتبط: (2)

نظر خود را وارد نمایید.